BAREVNÉ KOLO ŽIVOTA

Beltine ~ uctění milenky a lásky

Sobota 1.května 2021 od 13,00 hod.

Hořovice, Cvočkařská 286/1, vchod z Jungmannovy ulice

 

     Nechte se unášet přirozeným rytmem roku, spojte se opět se svými kořeny, s cykly Země, Luny i Slunce, prostřednictvím dávné tradice keltského roku: osm svátků, osm rituálů, osm zastavení se v čase a nahlédnutí do našich životů.

     Třetím a nejznámějším z nich je Beltine, čas lásky, čas pro archetyp milenky v nás, kdy můžeme nahlédnou na náš vztah ke svému tělu, ke svému muži a ozdravit svá zranění a rozvinout svůj potenciál milenky.

     Setkání je součástí celoročního cyklu „Kolo roku“, ale jste zváni i na jednotlivá setkání bez nutnosti absolvovat všechna. Cyklus setkání Vám umožní nejen poznat a oživit dávné tradice předků, ale i nahlédnout svůj život z jiné perspektivy, uvědomit si, kde stojíte, co Vám v životě přebývá, co naopak chybí a jak toho dosáhnout.

Program:

13.00 hod. - seznámení a představení se

13.30 hod. - cvičení keltské jógy

15.00 hod. - přestávka, svačina

15.20 hod. - svátek Beltine, co nám přináší téma „Krása“ a co pro mě znamená

16.20 hod. – seznámení se s esenciálními oleji a zhotovení osobního výrobku – originálního parfému z esenciálních olejů terapeutické kvality

18.00 hod. - závěrečný rituál

19.30 hod. - ukončení semináře

     Cena odpoledního zastavení je 990,- Kč na osobu a zahrnuje nápoje, svačinu a osobní výrobek esenciálních olejů /originální parfém/.

     S sebou si vezměte pohodlné, teplé oblečení na cvičení, přezůvky, karimatku a meditační polštářek pro pohodlnější sezení na zemi.

     Pro ty účastníky, kteří jsou z daleka, můžeme po telefonické dohodě vše uvedené zapůjčit.

     Další informace, včetně podrobností k jednotlivým svátkům naleznete v záložce KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE.

     Přihlášky zasílejte nejpozději do 29. 4. 2021 na email flidrova.marcela@seznam.cz nebo se přihlaste telefonicky na čísle 603 964 553.

 

Na setkání se těší Marcela Ganna Flídrová

 

Syringa-Drahomír Sýkora

Cvočkařská 286/1, 268 01 Hořovice, IČ: 02523485