BAREVNÉ KOLO ŽIVOTA

  Podzimní rovnodennost, čas druhé sklizně ~ Mabon

Sobota 19. září 2020 od 9.00

Hořovice, Cvočkařská 286/1, vchod z Jungmannovy ulice

    

     Nechte se unášet přirozeným rytmem roku, spojte se opět se svými kořeny, s cykly Země, Luny i Slunce, prostřednictvím dávné tradice keltského roku: osm svátků, osm rituálů, osm zastavení se v čase a nahlédnutí do našich životů.

Podzimní rovnodennost je den, kdy den i noc jsou stejně dlouhé, ale zítra již se začne den krátit a noc prodlužovat. Uctíváme rovnováhu v přírodě a snažíme se naladit rovnováhu i v sobě. Děkujeme Matce Zemi za její plody i za její náruč, kam se po smrti vracíme. Je to čas ohlédnutí se a zvážení naší práce za uplynulý rok a náhled na náš dosavadní život i na ten budoucí. Je to čas odpočinku a oslav.  Přijďte si prožít očistné a léčivé sdílení v bezpečném kruhu žen.

 

Program:

9.00 hod. - seznámení a představení se

9.30 hod. - sluneční cykly v souvislosti s daným svátkem a co pro mě znamená, svátek Mabon,      rovnodennost a téma „Harmonie“

11.00 hod. - přestávka, oběd

12.00 hod. - vycházíme na energetické místo a po cestě sbíráme přírodniny potřebné k cvičení keltské jógy

14.00 hod. - rituál k danému svátku – ohlédnutí nad rovnováhou dávání a braní

15.00 hod. - cvičení keltské jógy, tak jak jí cvičili keltští kněží, druidové

16.00 hod. - vycházíme zpět a vnímáme rovnováhu v sobě

18.00 hod. - ukončení semináře

 

Cena odpoledního zastavení je 990,- Kč na osobu a zahrnuje nápoje a oběd.

S sebou si vezměte přezůvky, karimatku a meditační polštářek. Na vycházku pohodlné boty a vhodné sportovní oblečení na cestu i cvičení v přírodě, batůžek na nápoje a vlastní svačinu.  Pro ty účastníky, kteří jsou z daleka, můžeme po telefonické dohodě vše uvedené zapůjčit.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 17. 9. 2020 na email  flidrova.marcela@seznam.cz nebo se přihlaste telefonicky na tel. čísle 603 964 553

 

Na setkání se těší Marcela Ganna Flídrová

 

Syringa-Drahomír Sýkora

Cvočkařská 286/1, 268 01  Hořovice

IČ: 02523485