AURA-SOMA

 

AURA - SOMA

      Aura Soma se zabývá vlivem barev na naše zdraví. Barvy nejprve působí na naši psychiku a pak na naše fyzické tělo. Proto máme někdy pocit, že na nás vlastně lahvička Aura Somy, kterou jsme si vybrali, moc nepůsobí. Ale není to tak. Pokud se nám srovná naše psychika, i naše fyzické tělo se uzdraví. Někdy vliv lahvičky Equilibrium (rovnováhy) cítí na člověku, který lahvičku používá, více jeho přátelé nebo rodina než uživatel sám, a je to tím, že se uživatel lahvičky mění po psychické stránce.  

      Každý den si vybíráme své barvy. Barvy svého oděvu, barvy svého obydlí, vybíráme si barvu květin, auta. Všude okolo nás jsou barvy.  

A co každá z barev znamená, jak na nás působí, co nám přináší?

Červená barva je barva energie, sexuality, ambicí, života, ale také hněvu, agresivity, destrukce, krve, oběti a hříchu.

Modrá barva je barva klidu, míru, komunikace, spravedlnosti, loajality, ale také nudy a melancholie.

Žlutá barva je barva slunce, optimismu, radosti, ale také logiky bez citů a emocí.

Oranžová barva je barva moudrosti, úspěchu, tepla, ale také smyslnosti, požitkářství a lenivosti.

Zelená barva je barva uklidnění, utišení, rovnováhy, obnovy, dlouhověkosti, léčení, ale také tvrdohlavosti a nezkušenosti.

Indigová barva je barva klidu, důstojnosti, spravedlnosti, moudrosti, intuice, duchovnosti ale také idealismem.

Fialová barva je barva inspirace, posvátnosti, intuice, představivosti, ale také barva dogmatismu.

Růžová barva je barva péče, lásky, sebelásky, ale také je to barva růžových brýlí
a dětinskosti.

Bílá barva je barva čistoty, nevinnosti, ochrany, ale také odtažitosti.

Černá barva je barva kultivovaná, ochrany, tajemnosti, ale také smrti
a bezvýznamnosti.

      Je to jen malý náhled do tajů barev. Každý střet s určitou barvou si hledá cestu k našim zkušenostem, jež tímto kontaktem ožívají. Jsou-li naše zkušenosti, které v nás barevný dotek probudil, negativní, zaznamenáváme nepříjemný dojem, barva se nám nelíbí. V případě, kdy se barevný impuls spojí s našimi zkušenostmi v příjemných pocitech, barva se líbí a většinou jí nutně potřebujeme. A tento impuls se projeví ve výběru lahviček AURA SOMY.   

 

AURA  =  znamená latinsky světlo, nebo také vánek

SOMA = řečtina tak označuje tělo, aramejština bytí a v sanskrtu znamená životní energie

AURA-SOMA znamená světlo, barvu, život, pohyb energií. Je to léčení barvami a také zrcadlo duše.

     AURA-SOMA nám pomáhá sladit do rovnováhy fyzikální, duchovní, emocionální a mentální část naší bytosti. Pokud je jedna z naší části bytosti v nerovnováze, objeví se to v našem přístupu k ostatním lidem a také k nám samým. Naše okolí to pozná tak, že se vzekáme, že si neumíme říci co chceme, že neumíme přijmout oprávněnou kritiku atd. Jsou to zcela běžné, normální projevy naší bytosti a sami si většinou uvědomujeme, že nám to ztěžuje naše žití. Ale nevíme jak si pomoci. V tom nám pomáhá AURA-SOMA. Je to cesta za sebepoznáním. Díváme se přes barvy na naše problémy.

   Základním produktem AURA-SOMY jsou dvoubarevné lahvičky EQUILIBRIUM. Výběrem čtyř lahviček ze 107 barevných kombinací vidíme svůj život. Intuitivním výběrem se vracíme ke svým kořenům, kdy jsme se uměli léčit sami. Z těchto čtyřech lahviček pak vybíráme jednu, která nám pomůže zlepšit naše nerovnováhy. Pomáhá nám v tom vybraná lahvička, která je složená ze dvou barevných ingrediencí: olej a voda v poměru 1:1. Tyto části obsahují esence rostlin, vibrace drahokamů, barev a minerálů. Lahvičku používáme po protřepání, kdy se obě části spojí, vytvoří se emulze, která se natírá na tělo.  

    Dalším produktem AURA-SOMY jsou POMANDERY, které nám pomáhají zlepšit naší energetickou ochranu.

    AURA-SOMA může nabídnout KVINTESENCE, které používáme před meditací, nebo tam, kdy chceme nahlídnout do sebe a rozvíjet své kvality.

    V neposlední řadě jsou to MOTÝLÍ MOŘSKÉ A SLUNEČNÍ ESENCE, které opět působí v jemně hmotné sféře naší bytosti.

   Jak se také můžeme dívat na AURA-SOMU? Jako na prostředek, který nás naučí přijímat odpovědnost za sebe sama, víc než se obracet k vnějším autoritám. Odpovědnost sami za sebe můžeme převzít, když budeme pravdivě komunikovat prostřednictvím našich otevřených srdcí. To však bude možné jedině tehdy, až budeme vědět, kdo vlastně jsme. Jak bychom mohli přijmou odpovědnost za sebe sama, když o sobě víme tak málo? V tomto ohledu je AURA-SOMA vhodným prostředkem, díky kterému poznáme své barvy a ty nás dovedou k hlubšímu pochopení sebe sama.

     Krásné prožitky na barevné cestě poznání Vám přeje

 

                                                                                         Marcela Flídrová

                                                                                        tel.č. 603 964 533