HARMONIZACE

Unikátní relaxační technika harmonizace čaker

s použitím barevného systému AURA-SOMY

     Je to unikátní technika, na kterou má akreditaci v České republice pouze pět lidí. Já sama jsem dala podnět k překladu knihy o této technice a do České republiky jsme pozvaly s překladatelkou PhDr. Janou Koudelovou, tvůrkyni této techniky paní Vicki Engeham z Austrálie. Přijela do České republiky poprvé a naposledy, protože tehdy jí bylo přes 70 let. Akreditovaného semináře se zúčastnilo cca 12 lidí, nejen z Česka, ale i Slovenska, Norska a Dánska.

     Technika harmonizace čaker proměňuje lidské životy jemným a patrným způsobem. Jedná se o kombinaci krásných Aura-Soma lahviček Equilibrium, pomanderů, kvintesencí, archandělských esencí, krystalů, zvuku a dechu.

   Procházíme-li emočním nebo fyzickým traumatem, často dochází k vybočení čaker z rovnováhy. Touto technikou máme možnost získat rovnováhu zpět a obnovit vlastní energii. Můžete zažít pocity vhledu, stav bdělosti a rovnováhy. Každá osoba je individualitou a každý má své vlastní zkušenosti, které mu přísluší.

A co jsou to ČAKRY ?

     Čakry jsou klíčem k fyzickému zdraví, emoční rovnováze a schopností myslet jasně. Čakry mají přímé spojení s příslušnými žlázami s vnitřní sekrecí. Tedy stimulují endokrinní žlázy v těle a vylučování hormonů do oběhového systému. Ty dále ovlivňují biochemické pochody v těle a rychlost a míru využití energie v těle. Na fyzické úrovni se tomu říká metabolismus. Každá čakra je primárním energetickým centrem, které zabezpečuje fyzickou, emociální a mentální pohodu.  K tomu, abychom využívali svoji vitalitu co nejlépe a byli zdraví, potřebujeme v systému čaker rovnováhu. V těle máme sedm základních čaker a mnoho vedlejších. My se budeme věnovat sedmi základním. Čakry si můžeme představit jako velké kornouty, které jsou posazeny na svislici našeho těla v barvách duhy. Začíná se kořenovou čakrou nacházející se v kořenu páteře a pokračujeme po páteři až ke korunní čakře nad naším čelem. Každá čakra souzní tedy s určitou barvou, hudebním tónem, minerálem i rostlinou.

     Do čaker jsou vtírány oleje jemným spirálovitým pohybem nejdříve na zadní straně těla (na záda). Klient se potom otočí, aby se mohlo pracovat s čakrami na přední straně těla a zakončuje se jemným vtíráním olejů do pokožky obličeje. Každá čakra obdrží zvláštní pozornost prostřednictvím oleje, krystalu, pomanderu, kvintesence nebo vizualizace.

     Technika, společně s léčivými bylinami a esenciálními oleji, bývá mnohými považována za léčebné umění, které je používáno již tisíce let. Každý potřebuje dotek, od doby svého narození objevujeme svět skrze dotýkání se. Díky dotekům zažíváme pocit, že jsme milováni a přijímáni, a to napomáhá sebedůvěře později v životě. Technika uvolňuje endorfiny a hormony, které zprostředkovávají pocit pohody a rovnováhy našeho těla. V každém svalu jsou ukryty vzpomínky na to dobré i nedobré. Během harmonizace se tyto vzpomínky mohou dostat na povrch a uvolnit se na mnoha rovinách. Odejde nepotřebné a přijde něco jiného obohacujícího do vašeho života.