O nás

Srdečně Vás vítáme

na stránkách firmy SYRINGA-Drahomír Sýkora

     Naše firma se především věnuje poskytování služeb v oblasti zdraví tělesného i duševního, a získávání odpovědnosti za své zdraví.

Nabízíme:

1.Cvičení GRAVIDJÓGY

Gravid jóga pomáhá nastávajícím maminkám prožít těhotenství v lepší fyzické a psychické kondici. Podporuje jejich spojení s miminkem a je tou nejlepší přípravou na přirozený porod.

Jemný pohyb a práce s dechem jsou velmi prospěšné i pro miminko rostoucí v matčině lůně. Hluboký vědomý dech v těhotenství vyživuje děťátko a posiluje vztah matky a dítěte, v první době porodní pomáhá zmírnit náročnost kontrakcí. Vhodné jógové pozice uvolňují tělo a pomáhají zvládat fyzické i psychické změny, které těhotenství přináší.

V případě bezproblémového těhotenství, a zejména má-li žena předchozí zkušenosti s jógou, je vhodné začít s gravid jógou již v prvním trimestru, jinak od druhého trimestru.

Součástí lekcí budou informace o využití účinků esenciálních olejů v těhotenství i během porodu.

 

2. TECHNIKA   AROMATOUCH

    Je dotyková péče znásobená silou čistě přírodních esenciálních olejů - výtažků z léčivých rostlin, vtíraných do energetických drah (meridiánů) našeho těla. Prožijete jemný dotyk s překrásnými vůněmi letních dní. Výrazně vám pomůže zlepšit a posílit zdraví na fyzické
i psychické úrovni.

3.  HARMONIZAČNÍ   TECHNIKA

     Je dotyková péče vnášející esenciální oleje jemným spirálovitým pohybem do energetických center - čaker, za podpory pomanderů, kvintesencí, archandělských esencí, zvuku a krystalů. Zažijete neopakovatelný pocit uvolnění a naopak naplnění. Obrazně řečeno odhodíte to, co již nepotřebujete a přijmete co vás obohatí. Tato technika vám změní život.

4. Cvičení WYDY -keltské jógy

    Cvičení WYDY - keltské jógy je ideální na zklidnění a protažení celého těla pro všechny věkové kategorie. 

5. SYSTÉM AURA-SOMA

    Systém AURA-SOMA se zabývá vlivem barev na naše zdraví. Instiktivně vybíráme čtyři dvoubarevné lahvičky podle toho, která kombinace barev se nám líbí, které nám napoví, jak se cítíme po fyzické i psychické  stránce a jak siuaci řešit.

6. ESENCIÁLNÍ  OLEJE

   Esenciální oleje terapeutické kvality podporují naši imunitu, zmírňují bolest, podporují detoxikaci atd. Při jejich aplikaci můžeme předejít celé řadě nemocí a zdravotních problémů, včetně doporučených operací.

7. BAREVNÉ  KOLO  ŽIVOTA

     Na číslo Vašeho narození se podíváme přes barvy. Každé číslo data narození má svoji barvu a tím i svoji sílu. Přes tyto barvy zjistíme, v čem spočívají Vaše slabá místa a jak můžete podpořit silné stránky. 

8. KELTSKÉ  ORÁKULUM  ZVÍŘAT

    Provádíme výklad karet se zvířecími obrázky. Přes sílu zvířat, které Keltové uctívali, se dostaneme ke vhledu do stránek vlastního já, zjistíme kterou oblast svého života rozvinout, vylepšit, či vymazat, nebo které oblasti osobního rozvoje se věnovat, aby se nám život zlepšil.

 

9. UBYTOVÁNÍ  V  SOUKROMÍ  V  NAŠÍ  "VILE  KELTSKÁ  RŮŽE  HOŘOVICE"

    Pro návštěvníky Hořovic a okolí poskytujeme rekreační krátkodobé ubytování v soukromí našeho rodinného domu "Vila Keltská růže". Poskytujeme ubytování ve dvou pokojích, jeden je dvoulůžkový (manželská postel) s možnosti přistýlky a jeden dvoulůžkový, pokoje jsou na jedné chodbičce a společně s koupelnou a vybavenou kuchyňkou s jídelnou tvoří samostatný apartmán až pro 5 osob. Ale i když se ubytují dvě osoby, jsou v tomto apartmánu ubytováni sami, další pokoj už neobsazujeme. Chceme ubytovaným zajistit klid a nikým nerušený pobyt.

 

10. PRŮVODCOVSKÝ  PROJEKT 

      S ubytováním souvisí o další činnost, která by měla podpořit turistický ruch v Hořovicích a okolí. Připravili jsme průvodcovský projekt za poznáním Hořovicka a chráněné krajinné oblasti Brdy. Pro milovníky poznávání historie Hořovic a poznávání zpřístupněných části bývalého vojenského prostoru Brdy, jsme připravili sérií komentovaných pěších vycházek.

11. Soukromý Club DraMa

    Ve svém soukromém "Clubu DraMa" pořádáme kulturní, společenská setkání, divadelní představení, besedy a přednášky, zveme zajímavé osobnosti společenského, kulturního, sportovního a profesního života. 

 

     Děkujeme, že jste věnovali svůj čas a věnovali jste ho prohlížením našeho webu. Věřím, že Vás alespoň některá z našich nabídek zaujala. Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaší přízeň.

 

    Na Vaší návštěvu a spolupráci se těší

Marcela Flídrová, ředitelka firmy

Drahomír Sýkora, majitel firmy