O nás

Srdečně Vás vítáme

na stránkách firmy SYRINGA-Drahomír Sýkora

 

    Naše firma byla původně založena  se zaměřením na komplexní krejčovské služby, provozovali jsme možná jedno z mála klasických křejčovských dílen ve Středních Čechách. Současná situace však nepřeje kvalitní a vysoce profesionální řemeslné výrobě. Převažují dovozy levné a nekvalitní konfekce a přednost má tzv. rychlošití oděvů zejména zahraničními "podnikateli". Další administrativní a zejména finanční zátěž ze strany státu nás vedlo k rozhodnutí tradiční české krejčovství k 31. prosince 2018 ukončit.

    Ukončením provozování krejčovství však naše firma neukončila veškerou svou činnost. Budeme dále provozovat činnosti, které bychom Vám rádi stručně představili.

    Cvičení WYDY - keltské jógy je ideální relaxace pro všechny věkové kategorie. Rovněž semináře a setkání se zajímavými osobnostmi svědčí o profesionálním přístupu naší firmy ke svým zákazníkům. Vaše spokojenost je naše základní priorita.

   Léčení barvami systémem AURA SOMA, včetně nabídky poradenství a dodávku esenciálních olejů. Barvy prokazatelně pozitivně působí na lidský organizmus a na různé neduhy civilizovaného člověka.

    Nově pro širokou veřejnost, ale zejména pro návštěvníky Hořovic a okolí, poskytujeme rekreační krátkodobé ubytování v soukromí našeho rodinného domu, který jsme po dlouhých úvahách nazvali "Vila Keltská růže". Poskytujeme ubytování ve dvou pokojích, jeden je dvoulůžkový (manželská postel) s možnosti přistýlky a jeden dvoulůžkový, pokoje jsou na jedné chodbičce a společně s koupelnou a vybavenou kuchyňkou s jídelnou tvoří samostatný apartmán až pro 5 osob. Ale i když se ubytují dvě osoby, jsou v tomto apartmánu ubytováni sami, další pokoj už neobsazujeme. Chceme ubytovaným zajistit klid a nikým nerušený pobyt.

     S ubytováním souvisí o další činnost, která by měla podpořit turistický ruch v Hořovicích a okolí. Připravili jsme průvodcovský projekt za poznáním Hořovicka a chráněné krajinné oblasti Brdy. Pro milovníky poznávání historie Hořovic a poznávání zpřístupněných části bývalého vojenského prostoru Brdy, jsme připravili sérií komentovaných pěších vycházek.

     Pořádáme ve svém Clubu DraMa kulturní, společenská setkání, divadelní představení, besedy a přednášky, zveme zajímavé osobnosti společenského, kulturního, sportovního a profesního života. 

    Děkujeme, že jste věnovali svůj čas a věnovali jste ho prohlížením našeho webu. Věřím, že Vás alespoň některá z našich nabídek zaujala. Těšíme se na Vás a děkujeme za přízeň stávajícím zákazníkům.

 

    Na Vaší návštěvu a spolupráci se těší

Marcela Flídrová, ředitelka firmy

Drahomír Sýkora, majitel firmy

 


Kategorie


Kontakt

syringa-czech.cz

Cvočkařská 286/1
Hořovice
268 01


311 512 428
603 964 553