O nás

Srdečně Vás vítáme

na stránkách firmy SYRINGA-Drahomír Sýkora

 

     Tradiční krejčovství navazuje na zkušenosti a úspěchy firmy Agentura Arachné. Využíváme všech dlouholetých zkušeností s výrobou pánských a dámských oděvů a dalších krejčovských výroků, se způsoby a technologií zpracování oděvů, včetně poskytování dalších služeb. Využíváme i profesionalitu krejčových a módní návrhářky uvedené firmy. 

    Moderní vybavení krejčovské dílny, zkušenosti a profesionalita českých krejčových a široké kontakty na dodavatele látek a jiných materiálů, ale zejména profesionální přístup zkušené módní návrhářky, to jsou záruky pro Vaší spokojenost.

    Cvičení WYDY - keltské jógy je ideální relaxace pro všechny věkové kategorie. Rovněž semináře a setkání se zajímavými osobnostmi svědčí o profesionálním přístupu naší firmy ke svým zákazníkům. Vaše spokojenost je naše základní priorita.

   Zabýváme se léčením barvami systémem AURA SOMA, včetně nabízíme poradenství a dodávku esenciálních olejů, které pozitivně působí na lidský organizmus a na různé neduhy civilizovaného člověka.

    Nově pro širokou veřejnost, ale zejména pro návštěvníky Hořovic a okolí, poskytujeme rekreační krátkodobé ubytování v soukromí našeho rodinného domu, který jsme po dlouhých úvahách nazvali "Vila Keltská růže". Poskytujeme ubytování ve dvou pokojích, jeden je třílůžkový s možnosti přistýlky a jeden dvoulůžkový, pokoje jsou na jedné chodbičce a společně s koupelnou a vybavenou kuchyňkou s jídelnou tvoří samostatný apartmán až pro 6 osob. Ale i když se ubytují dvě osoby, jsou v tomto apartmánu ubytováni sami, další pokoj už neobsazujeme. Chceme ubytovaným zajistit klid a nikým nerušený pobyt.

     Pořádáme ve svém Clubu DraMa kulturní, společenská setkání, divadelní představení, besedy a přednášky, zveme zajímavé osobnosti společenského, kulturního, sportovního a profesního života. 

    Děkujeme, že jste věnovali svůj čas a věnovali jste ho prohlížením našeho webu. Věřím, že Vás alespoň některá z našich nabídek zaujala. Těšíme se na Vás a děkujeme za přízeň stávajícím zákazníkům.

 

    Na Vaší návštěvu a spolupráci se těší

Marcela Flídrová, módní návrhářka a vedoucí provozu

Drahomír Sýkora, majitel firmy